KOLEJNE SPARINGI SENIORÓW!
SPARINGI SENIORÓW
W zeszłym tygodniu drużyna naszych seniorów rozegrała dwa mecze kontrolne. Pierwszy z nich odbył się w środę w Wieliczce z występującym w klasie okręgowej Górnikiem Wieliczka. Po przyzwoitym meczu, w którym nasi zawodnicy mogli odczuwać trudy ciężkich treningów przegrywamy 1:0, co warto dodać, nasz bramkarz Piotrek Drożdżowski dwa razy broni rzuty karne drużyny Górnika. Kolejny sparing w niedzielę, na obiekcie Com-Com Zone w Krakowie to już zupełnie inne granie. Tym razem podopieczni trenera Senderskiego mierzyli się z A klasowym Podgórzem Kraków. Mecz toczony w szybkim tempie, dobra gra, składne akcje i ostatecznie odwracamy wynik meczu z 1:3 na 4:3. W tym meczu również udaje się zatrzymać strzał z 11 metra, tym razem świetna interwencją popisuje się Dawid Miazga. Dwa dobre sprawdziany dają motywację do kolejnego tygodnia treningów.