FERIE Z DZIEXĄ - PODSUMOWANIE
W minionym tygodniu zakończyła się organizowana przez nasz klub półkolonia "Ferie z Dziexą". Było to pierwsze takie przedsięwzięcie organizowane w okresie zimowym i - patrząc po rezultatach - na pewno nie ostatnie!
Ponad 40 zawodników z naszego klubu uczestniczyło w codziennych treningach i zajęciach sportowych pod opieką wykwalifikowanej kadry Dodatkowo, każdy uczestnik dostał pamiątkową koszulkę
Głównymi atrakcjami półkolonii były 4 wyjazdy:
- GoJump Kraków
- Kino
- Termy w Bukowinie Tatrzańskiej
- Kopalnia Soli w Bochni
W ramach zajęć sportowych doskonaliliśmy nie tylko piłkę nożną, ale również aktywność w innych dyscyplinach, takich jak:
- unihokej
- tenis stołowy
- bilard
- fitness
W wolnym czasie graliśmy ponadto w gry umysłowe i zręcznościowe, takie jak "Państwa-miasta" czy "spadająca wieża"
Dzięki spotkaniom ze specjalistami i postaciami sportu, zawodnicy poszerzali również swoją wiedzę z zakresu:
- Zdrowego odżywiania
- Motoryki
- Siły fizycznej
- Wytrzymałości
Sporo dowiedzieliśmy się o udziale w Igrzyskach Olimpijskich, dzięki spotkaniu z Panią Agnieszką Szwarnóg. Zaś Pan Józef Panuś przybliżył nam kulisy serialu Ninja Warrior
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział! Dziękujemy również rodzicom, którzy zadbali o to, aby ich dzieci spędziły z nami fajny czas!